Size Özel QR KOMİ 20% İNDİRİM HEMEN ŞİMDİ TALEP GÖNDER
QR KOMİ

FİRMANIZIN BÜTÜN İHTİYAÇLARI TEK BİR SİSTEMDE

İşletmenizin fiziksel menülerini dijitalleştirerek, müşterilere daha modern ve etkileşimli bir deneyim sunabilirsiniz. Dijital dönüşüm, işletmenizin online varlığını güçlendirecek ve rekabet avantajı sağlayacaktır.

14 Günlük Ücretsiz Deneme Kolaylaştırılmış Ödeme
Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin QR Menü pazarlamasıyla başarısını artırın!

Neden QR KOMİ

Hedefimiz, işletmenizin büyümesine katkıda bulunmak ve müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmaktır. QR Menü pazarlamasında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte size özel çözümler sunarak işletmenizin dijital dönüşümünü gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.

QR KOMİ - KOLAY SİSTEM

QR KOMİ VERİMLİLİK

İnternetin gücünden faydalanarak, QR Menü pazarlamanızı SEO uyumlu hale getiririz. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayarak, potansiyel müşterilerin işletmenizi keşfetmelerini kolaylaştırırız.

  • MASADA QR SİPARİŞİ
  • GARSON ÇAĞIRI
  • E-TİCARETİ
Ücretsiz Dene!
Daha İyi Sipariş Yönetimi

Senin Sistemin

Telefondan kolay sipariş takibi ile QR KOMİ hizmetinizde. Geçmişe ait siparişlerinizi ve o güne ait kasa takibini her an her yerde kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Qr Komi panelinden oluşturduğunuz her masa için benzersiz Qr'lar oluşmakta müşterileriniz bu Qr'ı okuttuğunda masa numarası otomatik olarak gelmekte. Müşterilerin masasından verdiği siparişler garson onayından geçtikten sonra kasaya, mutfağa ve bara gitmekte.

Müşteri masadan Qr kodu okutarak Firmanın vermiş olduğu hizmetlerden herhangi birini seçerek garsonu masaya çağırabilmekte. Seçilen hizmet garsonun tabletine bildirim ile gelir. Bu özellik hızlı ve güvenilir hizmet vermenizi sağlar müşteri memnuniyetinizi arttırır.

Müşteri Masadan Qr kodu okutarak verdiği siparişleri ödemesi gereken tutarı görebilmekte. Hesap getir özelliğini kullanarak masasında ödeme yapabilmekte.
Online Sistem
Ücretsiz Dene
QR KOMİ - ONLİNE SİPARİŞ YÖNETİMİ

Qr Komi İle Dijital Dönüşüm

Müşterilerinizi etkileyici bir deneyimle karşılamak, online görünürlüğünüzü artırmak ve işletmenizin büyümesini sağlamak için QR Menü sistemlerini düşünmelisiniz.

  • Sadece Menü
  • Sipariş Takibi
  • E-Ticaret
  • Sınırsız Hizmet
Hemen Deneyin