Size Özel QR KOMİ 20% İNDİRİM HEMEN ŞİMDİ TALEP GÖNDER
QR KOMİ

FİRMANIZIN BÜTÜN İHTİYAÇLARI TEK BİR SİSTEMDE

İşletmenizin fiziksel menülerini dijitalleştirerek, müşterilere daha modern ve etkileşimli bir deneyim sunabilirsiniz. Dijital dönüşüm, işletmenizin online varlığını güçlendirecek ve rekabet avantajı sağlayacaktır.

14 Günlük Ücretsiz Deneme Kolaylaştırılmış Ödeme
Sıkça Sorulan Sorular

Sizin İçin Cevapladık

Restoran, Kafe vs. yemek sektörüne online sipariş ve satış otomasyonudur. Ürün, menü ve kategorilerinizi kolayca müşterilerinize ulaştırarak, dakikalar içinde sipariş ve ödeme almaya başlamanızı sağlayacak şekilde müşteri memnuniyeti ve hızlı yönetim raporlama platformudur.

Yemek sektöründe Qr Komi sistemi üzerinden ürün, menü ve kategorilerinizi girdikten sonra sipariş ve ödeme almaya, masalarınızı yönetmeye ve işletmeniz için gerekli işlemleri gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Qr Komi sistemi kullanıcılarına, İşletme Raporlarına ulaşma, merkezi yönetim, mobil raporlama, Qr Komi Dijital Menü sistemleriyle eş zamanlı çalışabilme gibi birçok avantaj sunmaktadır.

Qr Komi Sisteminin çalışabilmesi için, internet bağlantısı ve uygun kablolama altyapısının olması gerekmektedir.

QR menüden gelen masa siparişleriniz ile garson çağrıları sesli ve görüntülü bildirim olarak Qr Komi ekranında gözükmektedir. Siparişler alanında gelen sipariş ve çağrıları yönetebilirsiniz. Garsonun garson girişi kasanın kasa girişi vardır bu yüzden herhangi bir karışıklık olması engellenmiştir.

Qr Komi paneline internet olan her yerden ulaşabilirisniz. Web tarayıcılarınızdan yönetim portalına giriş yaparak, raporlara ulaşabileceksiniz.

Gün sonu, kasa raporu, satış raporu, adisyon raporu ve personel raporlarına günlük aylık olarak ayrı ayrı ulaşım sağlayabilirisiniz.
Bizimle iletişime geçin ve işletmenizin QR Menü pazarlamasıyla başarısını artırın!

Neden QR KOMİ

Hedefimiz, işletmenizin büyümesine katkıda bulunmak ve müşteri deneyimini en üst düzeye çıkarmaktır. QR Menü pazarlamasında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte size özel çözümler sunarak işletmenizin dijital dönüşümünü gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz.